Contactgegevens relatiebeheerders rund

Zoomfunctie

Moeite met het lezen van de tekst? Vrijwel alle populaire browsers geven u controle over hoe groot websites worden weergegeven.

  • Windows
    Mac OS
  • Zoom in
  • Zoom uit
  • Zoom 100%
  • Muiswiel op / neer

Contactgegevens relatiebeheerders rund

Andreas Lameris

T: 0570 - 660283
E: a.lameris@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 7800 t/m 7899
  • 9350 t/m 9399
  • 9440 t/m 9839
  • 9890 t/m 9998

Anton Gosselink

T: 0570 - 660498
E: a.gosselink@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 7210 t/m 7219
  • 7380 t/m 7439
  • 8010 t/m 8019
  • 8055
  • 8100 t/m 8159
Interview met Anton over zijn werk bij GD

Chantal Winterman-Schrijver

T: 0570 - 660479
E: c.winterman@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 1300 t/m 1379
  • 3700 t/m 3899
  • 7300 t/m 7369
  • 8050 t/m 8054
  • 8056 t/m 8059
  • 8070 t/m 8099
  • 8160 t/m 8259
Joyce Feijen

Joyce Feijen

T: 0570 - 660536
E: j.feijen@gddiergezondheid.nl

  • 5710 t/m 5729
  • 5750 t/m 5819
  • 5850 t/m 6499

Hans Miltenburg

T: 0570 - 660332
E: h.miltenburg@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 5000 t/m 5099
  • 5500 t/m 5599
Interview met Hans over zijn werk bij GD

Jan Strampel

T: 0570 - 660464
E: j.strampel@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 8400 t/m 8419
  • 8440 t/m 8699
  • 8710 t/m 8729
  • 8760 t/m 8779

Lammert de Vries

T: 0570 - 660439
E: l.d.vries@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 8700 t/m 8709
  • 8730 t/m 8759
  • 8780 t/m 9299
  • 9840 t/m 9889
Laura Haarman

Laura Haarman

T: 0570 - 660445
E: l.haarman@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 3900 t/m 3969
  • 6700 t/m 7099
  • 7200 t/m 7209
  • 7370 t/m 7379
Marion Veldman

Marion Veldman

T: 0570 - 660127
E: m.veldman@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 7900 t/m 8009
  • 8020 t/m 8049
  • 8060 t/m 8069
  • 8260 t/m 8399
  • 8420 t/m 8439
  • 9300 t/m 9349
  • 9400 t/m 9439
Mike Weersink

Mike Weersink

T: 0570 - 660351
E: m.weersink@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 7245 t/m 7249
  • 7440 t/m 7699

Renske van de Beek

T: 0570 - 660555
E: r.vd.beek@gddiergezondheid.nl  

Postcode gebieden

  • 1200 t/m 1299
  • 1400 t/m 1419
  • 2400 t/m 2489
  • 3400 t/m 3699
  • 3970 t/m 3999

Sabine Tijs

T: 0570 - 660367
E: s.tijs@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 7700 t/m 7799

Sietske Haarman-Zantinge

T: 0570 - 660361
E: s.haarman@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 7100 t/m 7199
  • 7220 t/m 7244
  • 7250 t/m 7299

Theo Scheepens

T: 0570 - 660461
E: t.scheepens@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 2610 t/m 3399
  • 4200 t/m 4999
  • 5100 t/m 5199
  • 5600 t/m 5709
  • 5730 t/m 5749

Toine van Erp

T: 0570 - 660394
E: t.v.erp@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 4000 t/m 4199
  • 5200 t/m 5499
  • 5820 t/m 5849
  • 6500 t/m 6699

Walter Schouten

T: 0570 - 660462
E: w.schouten@gddiergezondheid.nl

Postcode gebieden

  • 1000 t/m 1199
  • 1380 t/m 1399
  • 1420 t/m 2399
  • 2490 t/m 2609

Oude browser

We zien dat u gebruik maakt van een verouderde browser. Niet alle onderdelen van de website zullen daardoor goed functioneren. Download nu de laatste versie van uw browser om veilig te kunnen surfen.

GD maakt gebruik van cookies om onze website te analyseren en de functionaliteit te verbeteren. Meer info vind je in ons cookiebeleid.